tel. 603 552 813  •  e-mail: grafik-akce@wp.pl
Tablice   

Tablice reklamowe i informacyjne.

Wykonywane metodą druku solwentowego na folii do zastosowań zewnętrznych, która następnie nanoszona jest na spienione PCV o grubości od 3 mm do 1 cm lub blachę ocynkowaną. Opcjonalnie możliwe jest zastosowanie folii odblaskowych.

Kasetony   

Kasetony podświetlane.

Kasetony podświetlane jedno- lub dwustronne w konstrukcji z profili aluminiowych o maksymalnej szerokości 14 cm. Druk solwentowy wielkoformatowy na folii białej lub półprzezroczystej. Opcjonalnie możliwe jest również wycięcie grafiki ze specjalnej folii do podświetleń.


Banery   

Banery reklamowe.

Banery plandekowe z oczkami, umożliwiającymi umieszczenie reklamy w dowolnym miejscu. Krawędzie zgrzewane. Druk solwentowy wielkoformatowy. Maksymalna szerokość pojedynczego banera - 160 cm, długość bez ograniczeń.

Witryny   

Reklama na szybach.

Druk solwentowy na folii samoprzylepnej. Wielkość powierzchni pokrytej grafiką - bez ograniczeń. Opcjonalnie możliwe jest zastosowanie folii "One Way Vision" - umożliwiającej zachowanie widoczności od wewnątrz pomieszczenia.


Reklama 3d   

Reklama przestrzenna.

Litery, znaki i dowolne kształty wycinane z lekkiego materiału - wysokiej jakości styropianu o dużej twardości. Minimalna grubość liter to 2 cm, maksymalna - 10 cm. Maksymalne wymiary pojedynczego znaku: 60 x 120 cm

Reklama zewnętrzna   

Standy, roll-upy, potykacze.

Potykacze reklamowe o różnych wymiarach. Materiał podstawowy - płyta PCV gięta termicznie. Nośnik grafiki - folia do zastosowań zewnętrznych, druk solwentowy wielkoformatowy. Opcjonalnie stosuje się folię odblaskową.


Reklama mobilna   

Reklama na samochodach i innych pojazdach

Projektujemy i wyklejamy grafikę na wszelkiego typu pojazdach, które dzięki temu stają się mobilnymi nośnikami reklamy ....

Reklama medialna   

Strony www • prasa krajowa, lokalna • Radio • TV

Projektowanie stron www, opracowanie i publikacja w prasie krajowej i lokalnej: reklam, ogłoszeń, anonsów itp. Reklama radiowa i telewizyjna.